DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Knihy o zdraví k prodeji

Knihy o zdraví k prodeji

Na této stránce naleznete užitečné knihy, které považujeme za zásadní pro očistu těla i ducha. Knihy lze objednat na emailu jelef.objednavky@gmail.com, do objednávky napište název knihy nebo názvy knih, počet kusů a adresu, na kterou chcete zásilku poslat. Posíláme na dobírku přes českou poštu, poštovné účtujeme 80,- Kč na zásilku. 

Postupně budeme dodávat popisy knih dle našich vlastních zkušeností s nimi, prosíme o trpělivost. Rádi také zodpovíme jakékoli dotazy ohledně očisty i hladovění. 

 

G.P.Malachov - Zlatá pravidla očisty a hladovění

Dle našeho názoru a zkušeností základní příručka pro každého, kdo se zabývá očistami těla pomocí pokud možno dostupných a přírodních prostředků. Kromě různých očistných technik, rozdělených přehledně podle orgánových soustav najdete v knize také přehledný úvod k různě dlouhým očistným půstům. Všechny autorovy knihy jsou založeny na jeho vlastní praxi a i zde jsou očistné techniky doprovázeny příklady. Doporučujeme jako ideální knihu, pokud s očistami začínáte.

G.P.Malachov - Jak se zbavit parazitů

Další z publikací, které by podle nás neměly chybět v knihovničce, pokud to s očistou těla myslíte opravdu vážně. Téma parazitů a dalších nezvaných hostů v našem těle je v současnosti čím dál aktuálnější, a to teprve začínáme rozkrývat, za co všchno jsou parazité v našem těle zodpovědní. Ruský praktik v této knize nabízí přehled jak velkých fyzických parazitů, jako jsou například tasemnice a škrkavky, tak fyzických parazitů typu virů a bakterií a v neposlední řadě také pojednává o parazitech energetických. Ke každému "nepříteli" pak přiřazuje efektivní "zbraň". Rozhodně doporučujeme jako druhou základní knihu pro zdraví. 

G.P.Malachov - Neobvyklé způsoby uzdravení a léčby

Chcete-li vědět, jaký vliv má na Vaše zdraví například materiál, ze kterého je Vaše oblečení, anebo na jaké zdravotní problémy lze použít sloučeniny uhlíku, jako je petrolej, neměli byste tuto knihu přehlédnout. Název je opravdu výstižný, nicméně popisuje léčbu prověřenou staletími zkušeností. 

G.P.Malachov - Léčivá detoxikace hladem-teorie

Teoretický základ pro všechny, kteří namísto očist volí přímou cestu léčivého hladovění. Autor popisuje hladovění v přírodě, historii hladovění (a života bez jídla) v historii, ale hlavně také podrobně popisuje očistné procesy, ke kterým v těle při hladovění dochází, stejně jako jednotlivé typy hladovění.

G.P.Malachov - Léčivá detoxikace hladem-praxe

Velmi rozsáhlé praktické zkušenosti s hladověním popsané v jediné publikaci. Mnoho příběhů skutečných lidí, kterým hladovění pomohlo při nejrůznějších chorobách a popis konkrétních očistných procesů doplňuje teoretickou příručku. Rozsah téměř 400 stran zaručuje opravdu rozsáhlou zásobu inspirace pro Vaši vlastní očistnou kúru. 

 

G.P.Malachov - Totální detoxikace

Úplný přehled a podrobný popis základních detoxikačních technik.